Kiedyś napiszę
(…) Gdy tylko ułożę me życie
Na pewno do Ciebie napiszę
Idąc na ten film zastanawiałam się w jakim wyjdziemy nastroju. Bardzo fajnie zrobiony, zabawny – wart obejrzenia 🙂
Mam tyle na głowie, że podejście do tej melodyjki zaczęło się już wczoraj (…)