Kiedy młody bawi się prądem
A w łazience zostają świece
Nie byłam do końca zadowolona z tej melodyjki, aż średni powiedział: 'jest spoko mama’ 🙂
Szczególnie takimi i szczególnie, gdy tyle czasu wyglądają pięknie
Kiedyś wierzyłam w miłość
Tę od pierwszego wejrzenia
Teraz wiem, że wejrzenie
Zbyt wiele w życiu nie zmienia (…)
Czasem płaczę inaczej
Bywa, że płaczę jak Ty
Lecz czy nie płacze robaczek,
Który też spełnia swe sny (…)
Dziś wróciłam do Cherry Blossom (Groovepad) i zgodnie z tym jak wcześniej to słyszałam – ale wtedy to nie był ten nastrój –…
Tym razem szukałam jakiejś fajnej gitarki do czegoś żywego i w sumie znalazłam